İYİ SEÇİM!

Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu Ankara Çıkışlı

Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu Ankara Çıkışlı


Abant Gölcük ve Beypazarı turumuzda Beypazarı evlerinin güzelliği , Abant ve Gölcük'ün muhteşem doğası sizleri bekliyor . Her hafta gerçekleşen turumuza sizleri de bekliyoruz .

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Sabah Araç içi Kahvaltılık Paketi
  • Tatilino Turizm İle Abant - Gölcük - Beypazarı'nı keşfetme fırsatı

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK ABANT GÖLCÜK TURU

Beypazarı - Abant - Gölcük

KİŞİ BAŞI 790 TL

Online Ödeme ve Güvenli Alışveriş İle Abant - Gölcük - Beypazarı Turları'nı İster Tamamını İster Kapora Yatırarak Hemen Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR | BEYPAZARI ABANT GÖLCÜK TURU KALKIŞ NOKTALARI VE HAREKET SAATLERİ

07:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
07:15 Armada Avm Önü
07:30 Optimum avm karşısı

Belirtilen Noktalarda buluşmamızın ardından Beypazarı'na hareket ediyoruz . Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Beypazarı'na varmış olacağız. Sonrasında ilk noktamız olan Beypazarı’nı geziyoruz. Burada tarihi Beypazarı evlerinin fotoğraflarını çekebilir hediyelik eşyalar ve yöresel ürünlerden alabilirsiniz. Beypazarı gezimizin ardından Abant'a hareket ediyoruz. Bolu il sınırlarında bulunan dört mevsimde dört ayrı güzellikte doğa harikası tertemiz havası, bozulmamış güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz Cennetten bir köşe Abant’a varıyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde faytonla gezinti yapabilir, ata binebilir, göl kenarında yürüyüş yapabilirsiniz. Tabiat Parkı Ziyaretçi Ev'in de göl çevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz. Abant’ta ki serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza geçiyoruz. Yemeğimizin ardından doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Burada göl etrafında bitmesini istemeyeceğiniz yürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan cafelerde dinlenebilirsiniz. Göl manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilir ve sevdiklerinize “Gölcük Hatırası” hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz Saat 17.00 civarı Ankara’ya hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında araçta vereceğimiz ikramlarımız ile Ankara’ya 20:30 civarlarında varıyoruz.

Günübirlik Abant Gölcük Turu'muzda Bolu şehir merkezine yakın olan iki adet tabiaat parkını ziyaret ediyoruz.
Abant Turu'muzda dileyen misafirlerimiz bisiklete , faytona , veya At'lara binebilirler.
Abant Gölcük Turları'mızda Öğle yemekleri isteğe bağlı olup mangal olarak sunulmaktadır.

EK BİLGİLER

Abant-Gölcük-Beypazarı Turları Bilgilendirme

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
► 0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz.
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir
► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#66
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
Araç içi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 KIZILAY GAMA ÖNÜ
07:15 ARMADA AVM ÖNÜ
07:30 OPTİMUM AVM KARŞISI
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

790TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


► Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
► Araç içerisinde Sandviç paketi
► Araç içi su ikramı
► Abant Gölcük Turu Boyunca Rehberlik ve Refakat Hizmeti.
► Milli Park Giriş Ücreti.

HARİÇ OLANLAR:


► Öğle yemeği
► Kişisel Harcamalar