İYİ SEÇİM!

Günübirlik Eskişehir Turu Ankara Çıkışlı

Günübirlik Eskişehir Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turu Ankara Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turu Ankara Çıkışlı


Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu, Eskişehir'de Odunpazarı evleri , Balmumu müzesi gibi yerleri gezerek bol eğlence ve bol gezi sizleri bekliyor .

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Sabah Araç içi Kahvaltılık Paketi
  • Tatilino Turizm İle Yedigöller'i keşfetme fırsatı

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU

HER ÇARŞAMBA CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ ANKARA ÇIKIŞLI

Gezilecek Yerler: •Balmumu Müzesi •Sazova Parkı •Kurşunlu Külliyesi •Porsuk Çayı
 •Odun Pazarı •Uğur Mumcu Müzesi •Masal Şatosu
Aktiviteler: •Porsuk Çayı Tekne Turu • Çevre Gezileri

KİŞİ BAŞI 790 TL

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR | ESKİŞEHİR TURU BULUŞMA VE HAREKET NOKTALARI

Kızılay Gama İş Merkezi 07:00
Milli Kütüphane 07:15
Armada Avm (Çapa Heykeli Önü) 07:20
Ümitköy Köprüsü Altı 07:45

- Sabah saat 07.00’de belirtilen noktada buluşmamızın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içi ikramlarımız ve kahvaltı paketimizi alarak keyifli yolculuğumuz devam ediyoruz. Kahvaltımız sonrası dinlenme tesisimizde kısa bir ihtiyaç molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz ve Eskişehir’e ulaşıyoruz. İlk durağımız Balmumu Müzesi , Müzede, Atatürk’ün çeşitli dönemlerini yansıtan heykelleri, Atatürk’ün ailesinin yanı sıra yerli ve yabancı devlet adamlarının, sanatçıların, medya mensuplarının ve sporcuların canlı hissi veren heykelleri, değişik dekorlar önünde sergilenmektedir. Müzede aynı zamanda Eskişehir’in ve Türkiye’nin tarihinden kesitlere de yer verilmiştir . Sonrasında Kurşunlu Külliyesi ardından Külliye içinde bulunen Lüle Taşı müzesi, cam sanatları atölyesi ve cam fırınının galerileri geziyoruz. Ardından tarihi evleri ile meşhur Ekişehir Odunpazarında veceğimiz serbest zamanın ardından Porsuk Çayına doğru hareket ediyoruz. Porsuk Çayı’nda misafirlerimize Öğle Yemeği ve Porsuk Çayı’nda gezinti için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızdan sonra rehberimizin belirttiği noktada buluşuyoruz. Son noktamız olan Sazova Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ardından park içerisinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zaman içerisinde şatoyu veya St. Maria gemisinin maketini (Kristof Kolomb’un Amerika kıtasını keşfettiği gemi) ziyaret edebilirler. Saat 18:00 civarı turumuzu tamamlayıp Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz ve gerekli molalarımız, araç içi ikramlarımız sonrası saat 22:30 civarı turumuz tamamlayıp bir başka Tatilino Turizm organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

EK BİLGİLER

Eskisehir Turları Bilgilendirme

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
► 0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz.
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir
► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#67
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
Araç içi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkezi 07:00
Milli Kütüphane 07:15
Armada Avm (Çapa Heykeli Önü) 07:20
Ümitköy Köprüsü Altı 07:45
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

790TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
Sabah Araç içi Sandviç Şeklinde Kahvaltı
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Tatilino Turizm Refakat Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


Ekstra Harcamalar
Öğle Yemeği ( Balaban Köfte, Çi Börek,İçecek ve Salata)
Müze ve Ören Giriş Yerleri
Porsuk Çayı Tekne Turu