EN İYİ FİYAT

Yılbaşı Özel 3 Gece 3 Gün Erciyes Turu Ankara Çıkışlı

Yılbaşı Özel 3 Gece 3 Gün Erciyes Turu Ankara ÇıkışlıYılbaşı Özel 3 Gece 3 Gün Erciyes Turu Ankara Çıkışlı


YILBAŞI ÖZEL 3 GECE 3 GÜN ERCİYES TURU ANKARA ÇIKIŞLI
MEMNUNİYET ORANI EN YÜKSEK ACENTA
DETAYLI BİLGİ I 0312 425 05 45 - 0850 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Yarım Pansiyon Konaklama
  • Erciyes Kayak Merkezi Transferleri
  • Seyahat Sigorta Paketi
  • Temel Kayak Eğitimi
  • Rehberlik ve Refakat Hizmeti

YILBAŞI ÖZEL ANKARA ÇIKIŞLI 3 GECE 3 GÜN ERCİYES KAYAK TURU

ERCİYESBREAK

YILBAŞI ÖZEL 3 GECE 3 TAM GÜN ERCİYES TURU

HER HAFTASONU KESİN KALKIŞLI

ANKARA'NIN EN TECRÜBELİ EKİBİ İLE ERCİYES KAYAK TURLARI HER HAFTA KAYSERİ'NİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA İMKANI İLE

HER HAFTASONU 2 GECE 2 TAM GÜN ERCİYES TURLARI OCAK, ŞUBAT, MART AYLARI BOYUNCA KESİN KALKIŞLIDIR!

ERCİYES TURU | ERCİYES OTELLERİ | KAYAK TURLARI | ANKARA ÇIKIŞLI TURLAR

KİŞİ BAŞI  3290 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Kayıt esnasında belirttiğiniz noktalardan alındıktan sonra yolcuğumuz başlıyor.

o Optimum Avm Önü 19:00

o Ankamall Avm  19:20

o Armada Avm  19:40

Eğlenceli yolculuk sonrası gece 01.00 civarı otelimize ulaşıyoruz. Hazır olan odalarımıza yerleştikten sonra dinlenmeye geçiyoruz. 

2. Gün: OTELE YERLEŞME - KAYAK MERKEZİNE GEÇİŞ

Sabah kahvaltısını otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra aracımız saat 08.00 da otel önünden hareket ederek yaklaşık yarım saatlik yolculuk sonrası Erciyes Kayak merkezine varıyor ve unutamayacağımız ilk günümüz başlıyor. Kayak takımlarımızı kiraladıktan sonra gün boyu kayak yapabilirsiniz. Dileyen Misafirlerimiz kızak yapabilir ve Erciyes Kayak Merkezinde birbirinden farklı birçok aktiviteyi diledikleri gibi yapabilirler. Saat 17.00’de aracımızın bulunduğu noktada buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğinin ardından istirahat edebilirsiniz veya kayseri merkezi doyasıya gezebilirsiniz.

3. Gün: ERCİYES KAYAK MERKEZİ

Sabah kahvaltısını otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra otelimize bağlı olarak 08:00'da otel önünden hareket ederek yaklaşık yarım saatlik yolculuk sonrası Erciyes Kayak merkezine varıyor ve unutamayacağımız ilk günümüz başlıyor. Kayak takımlarımızı kiraladıktan sonra gün boyu kayak yapabilirsiniz. Dileyen Misafirlerimiz kızak yapabilir ve Erciyes Kayak Merkezinde birbirinden farklı birçok aktiviteyi diledikleri gibi yapabilirler. Saat 17:00’da aracımızın bulunduğu noktada buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğinin ardından istirahat edebilirsiniz veya kayseri merkezi doyasıya gezebilirsiniz.

4. Gün: KAHVALTI - ERCİYES KAYAK MERKEZİ - ANKARA

Sabah oteldeki açık büfe kahvaltının ardından odalarımızı boşaltarak ve oda anahtarlarımızı teslim ederek otelden ayrılıyoruz. Aracımız saat 08:00’da otel önünden ayrılarak kayak merkezine hareket ediyor. Bugünde doyasıya kayak, kızak yapabilir erciyes dağının temiz havasını soluyarak güzel dakikalar geçirebilirsiniz. saat 16:45’de araçlarımızın bizi bıraktığı noktada buluşarak Erciyes’ten Ankara’ya hareket ediyoruz. İki gün boyunca kayak, snowbooard, kızak,yapabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri kayak ve diğer ihtiyaçlarımız için günübirlik kullanım alanlarında ve kayak pistlerinde zaman geçirebilirsiniz.

Muhteşem bir 3 günün ardından ankaraya varıyor ve bir sonraki Tatilino Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#164
LOKASYON:
Ankara (Erciyes çıkışlı)
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI , 2 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Optimum Avm Önü 19:00
Ankamall Avm 19:20
Armada Avm 19:40
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.290TL

en düşük kişi başı

3.290TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


► 3 Gece Otel Konaklaması
► Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
► 3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
► 2 Gün Akşam Yemeği Set menü
► 1 Gün Gece Kayağı Transfer Hizmetleri
► Tatilino Turizm Refakat Hizmeti
► Temel Kayak Eğitimi
► Seyahat Sağlık Sigortası
► Araç İçi Premium İkram Paketi

HARİÇ OLANLAR:


►Öğle yemekleri
►Diğer şahsi harcamalar
►Kayak Takımı 400 ₺
►Snowboard Takımı 500 ₺
►Mont 150 ₺
►Pantolon 150 ₺
►Gözlük 100 ₺
►Eldiven 100 ₺
►Kask 100 ₺
►Telesiyej 7 Çıkış 300 ₺ , 14 Çıkış 430 ₺ , 30 Çıkış 830 ₺