ERKEN REZERVASYON

Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu

Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Karadeniz Turu, Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu


KARADENİZ VE BATUM TURU | 4 GECE 5 GÜN
ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN SONA KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU
EN UYGUN FİYAT SEÇENEĞİ VE MEMNUNİYET GARANTİSİ İLE
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Sabah ve Akşam Yemekleri
  • Tecrübeli Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Otelde Tulum Eğlenceleri
  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Ayder Yaylası, Zilkale , Palovit Şelalesi , Çat Vadisi , YAYLA TURU DAHİL
  • Tüm Gün Batum Turu

ANKARA ÇIKIŞLI KARADENİZ YAYLALAR TURU 2024
4 GECE 5 GÜN HER HAFTA KESİN HAREKETLİ

KİŞİ BAŞI 9490 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

ULAŞIM | KONAKLAMA | SABAH KAHVALTISI (5) | AKŞAM YEMEĞİ (4) | YAYLA TURLARI | REHBERLİK HİZMETİ | TULUM EĞLENCESİ

Ayder Yaylası, Zilkale , Palovit Şelalesi , Çat Vadisi , YAYLA TURU DAHİL
İLK GÜN SABAH KAHVALTISI DAHİL !

*ORDU – BOZTEPE * SAMSUN-BANDIRMA VAPURU *GAZİ MÜZESİ- *ONUR ANITI *LUSTRA ve KARASTER YAYLASI *UZUNGÖL *GÜRCİSTAN * BATUM *GİTO YAYLASI *ZİLKALE *HUSER YAYLASI *PALOVİT ŞELALESİ *SÜMELA MANASTIRI *SERA GÖLÜ *ATATÜRK KÖŞKÜ *AYASOFYA CAMİİ

Yeşil Karadeniz Turu'muzda Karadeniz'imizin Tarihini, Doğasını Ve Kültürünü Görmeye Ne Dersiniz? Sizleri 4 Gece 5 Gün Karadeniz Turları'mıza Bekleriz :)
HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YILDA KARADENİZ TURU'MUZDA TÜM TARİHLERİMİZ KESİN KALKIŞLIDIR ve MEMNUNİYET GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR !

Karadeniz turu, doğal güzellikleri, yöresel lezzetleri ve zengin kültürel mirasıyla Türkiye'nin en özel bölgelerinden biridir. Bu tur, doğanın ve kültürün büyüsüne kapılarak unutulmaz anılar biriktirmek isteyen herkes için ideal bir seçenektir. Haydi, Karadeniz'in mistik atmosferini keşfetmeye hazır olun!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET
  • 22:00 Optimum Avm Önü
  • 22:15 Armada Avm Karşısı
  • 22:30 Kızılay Gama Önü
2. Gün: SÜMELA MANASTIRI - SERA GÖLÜ - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİİ

Trabzon’a Vararak Turumuz Başlıyor Ve Tur Programımız Gerçekleşiyor. Trabzon'da restoranımızda ücrete dahil olan alacağımız kahvaltı sonrası 13. Yy.’da yapılmış 1572 tarihinde camiye çevrilen ardından 1964 yılında müzeye çevrilen Kommenos devletinin en önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesine geliyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası fotoğraf molası veriyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor ve Sera Gölü'nde öğle yemeği arası veriyoruz. Ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Gezimizi tamamlayıp otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.Konaklama: Arsen Otel , Büyük Sümela Hotel
3. Gün: GİTO YAYLASI - ZİLKALE - HUSER YAYLASI - PALOVİT ŞELALESİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası çamlıhemşine hareket ediyoruz. Çayeli’nden Minibüslere Binerek Haremtepe (Çeçeva Köyü) ne Gidiyoruz. Muhteşem Çay Tarlalarının İçinde Çok Güzel Foto Kareleri Yakalayabilirsiniz. Ardından Tekrar Buluşarak haremtepe köyü Seyahatimiz sonrası bizi bekleyen minibüslere binerek turumuzun en yeşil gezisi için isteğe bağlı yayla turlarımız için yola çıkıyoruz..Katılmak istemeyen misafirlerimiz Çamlıhemşin’de zaman geçirebilir veya Çamlıhemşin ilçe merkezinde dolaşabilirler.Yayla programlarımız sabah ve öğlen olmak üzere iki ayrı programdır. Sabah ilk olarak dahil olan  Zilkale, Palovit Şelalesi, Çat Vadisi, Şimşir Ormanları,Şenyuva Köprüsü gezilerimizi yapıyor ardından dileyen misafirlerimiz öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası'nda vakit geçirebilir 2. yayla programımız olan Gito Yaylası, badara yaylası programımızı rehberimizle görüşerek satın alabilirsiniz.  Ayder Yaylası'ndan isteğe bağlı Huser Yaylası, Gelintülü Şelalesi, turumuza katılabilirler.Gezilerimizin ardından Fırtına Deresi'ne iniyoruz. Serbest zaman sonrası Fırtına Deresindeki otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

• Huser Yaylası Turu - ..... TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur) ( Hava ve yol şartlarına bağlı olarak yapılacaktır . ) 

• Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferler(..... tl İsteğe Bağlıdır)

• gito yaylası , badara .... tl isteğe bağlıdır)Konaklama: Huzur Konak Otel , Kaptan Otel , Ayderoom Otel , Yaylacı Otel vb
4. Gün: BATUM

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltıdan Sonra Yola Çıkıyoruz. Batumda Gezilecek Yerler , Batum Turu , Batum Bulvarı , Avrupa Meydanı , Aşk Heykeli(Ali ve Sevgi Nino Anıtı) ,Batum Limanı , Ters Ev(Panoramik Dışarıdan Foto Çekimi)Buradaki Gezilerimizi Tamamladıktan Sonra Fırtına Deresindeki Otelimize Geçiyoruz. Akşam Yemeği Otelimizde.

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu ile ülkemize sınır olan Gürcistanın Batum şehrinde unutamayacağın bir gün geçirecek ve albümlerine konum olarak bir yenisini ekleyerek fotoğraf arşivini çoğaltmış olacaksınız

• Karadeniz Batum Turu'nda Batum geçişlerinde yaşanabilecek şahsi problemlerden Tatilino Turizm sorumlu olmaz.

• Batum geçişlerinde yeni çip'li kimler ile yoksa Passaport ile geçiş yapılmaktadır.

• Karadeniz'den Batum Turu'muza Çıkmadan Kahvaltı otelde açık büfe olarak alınmaktadır.

• Karadeniz Batum Turu'nda Öğle yemeği Batum'da isteğe bağlı olarak alınır dileyen misafirlerimiz yakınlarda bulunan diğer restourant'ları kullanabilir

• Akşam yemeği otelde set menü veya açık büfe olarak alınmaktadır.Konaklama: Huzur Konak Otel , Kaptan Otel , Ayderoom Otel , Yaylacı Otel vb
5. Gün: LUSTRA ve KARASTER YAYLASI -UZUNGÖL

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltıdan Sonra Yola Çıkıyoruz. Uzungöl’e Hareket Ediyoruz. Yol Güzergahımızda bulunan Karadeniz bölgesinin vazgeçilmezi yöresel mağaza ve fabrikalarını geziyoruz.Sürmene Bıçakçısı'nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında Rize bezi atölyeleri ve Çay Fabrikası'nı geziyoruz. Çaykara’dan (Katahor) Geçerek Uzungöl'e (Saraho) Varıyoruz. Burada Öğle Yemeğimizin ardından Uzungölde Serbest Zaman Veriyoruz. Burada Minibüsler ile Uzungölü Yükseklerden fotoğraflama imkanı bulacağınız Lustra-Karaster Yaylasına Çıkıyoruz. Muhteşem Orman Manzarası Eşliğinde Karadeniz’in 30 Ağaç Çeşidinin Aynı Yerde Yetiştiği Bölgeyi Keşfetmek İçin Bizi Bekleyen Minibüslerimize Binerek Yüksek Yaylalara Doğru Çıkmaya Başlıyoruz. Lustra Yaylası Ve Karester Yaylası’nda Uzungöl’ü En Yüksekten Fotoğraflarken Karadeniz’in Muhteşem Doğasına Bir Kere Daha Hayran Kalacak Belki De Kendinizi Özellikle Bahar Aylarında Daha Çok Karşılaştığımız Bulut Denizi Manzarasında Bulutların Üzerinde Bulacaksınız Ardından Buluşarak Yol Güzergahından Bulunan Yöresel Ürünler Mağazamızı ve Fındık Ürünleri mağazalarını gezerek Giresundaki otelimize varıyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

• Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu ile yukarıda belirtilen yaylalarda ve aktivitelerde birbirinden anlamlı ve doğa harikası pozlar ile albümlerinize renk katacaksınız.

• Karadeniz Turu'muzda sabah kahvaltısı otelde açık büfe olarak alınmaktadır.

• Karadeniz Turları'nda öğle yemekleri isteğe bağlıdır dileyen misafirlerimiz rehberin önerisi doğrultusunda restourant'ta alabilir veya serbest zaman içerisince varsa eğer yakınlarda alabilir.

• Akşam Yemeği otelde açık büfe veya set menü olarak alınmaktadır.

• Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi(....... Tl İsteğe Bağlıdır)Konaklama: Kubaliç Hotel , Piraziz Ramada Hotel Giresun vb.
6. Gün: ORDU – BOZTEPE - SAMSUN-BANDIRMA VAPURU-GAZİ MÜZESİ- ONUR ANITI

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ordu’ya ulaşıyor ve Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepede Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından Samsun termede öğle yemeği arası sonrası Karadenizin başkenti Samsun’a ulaşıyoruz. Gazi Müzesi ve Bandırma Vapuru gezilerimizi gerçekleştiriyoruz, vereceğimiz serbest zaman ve alışveriş molasının ardından Samsun’dan ayrılarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.

Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrası Ankara’ya ulaşıp sizlerle bir başka Tatilino Turizm organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Yurtiçi ve Yurtdışı Bağlantılı Turumuzda Bilmeniz Gerekenler

► Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Tatilino Turizm sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

►Tur hareketine 15 gün kalaya kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak eğer kişi kapora verip ön bir kayıt gerçekleştirmiş ise, her ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçilmesi halinde söz konusu kapora VAZGEÇME TAZMİNATI olarak kabul edilir ve geri verilmez.

►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

►Gürcistan’a Giriş İçin Geçişler Sadece Yeni Kimlik Kartı İle Yapılacaktır. Eski Kimlik, Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. "Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan" yada "Sadece Annesi ile seyahat edecek olan " yada "Sadece Babası ile seyahat edecek olan" 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Yeni Kimlik Başvurusu yapmış fakat kimlikleri gelmemiş olan kişiler eski kimlikleri ve geçici kimlik belgesi ile Yurt dışına Çıkış yapamaz. Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Tatilino Turizm sorumlu değildir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#36
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
4 SABAH KAHVALTISI , 4 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van    Diğer   
BULUŞMA:
23:00 Optimum Avm Önü
23:15 Armada Avm Karşısı
23:30 Kızılay Gama Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tur hareketine 15 gün kalaya kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
150 TL
Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi
150 TL
Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferleri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

9.490TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


►Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
►İlk Gün Sabah Kahvaltısı
►Tüm Çevre Gezileri
►Batum Turu Ve Transferleri
►Otellerde 4 Gece Konaklama
►5 Sabah Kahvaltısı Ve 4 Akşam Yemeği
►Otelde Tulum Eğlenceleri
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►Milli Park, Otoban Ve Otopark Ücretleri
►Seyahat Sigortası
►Araç İçi İkramlar
►Tur Liderliği
►Yayla Turları(Ayder , Zilkale , Palovit Şelalesi , Çat Vadisi)

HARİÇ OLANLAR:


►Tüm Öğle Yemekleri
►Boztepe Teleferik Gidiş Dönüş Ücreti
►Atatürk Köşkü Giriş Ücreti
►Sümela Manastırı Giriş Ücreti (Müzekart Geçerlidir)
►Zilkale Giriş Ücreti
►Fırtına Deresi Zipline
►Rafting
►Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)
►Özel Harcamalar
►Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi ( ....TL )
►Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferleri ( .... TL )
►Huser Yaylası Turu ( hava şartlarına bağlı olarak değişmektedir )
►Samsun Bandırma Vapur Ücreti