UÇAK İLE

Uçaklı Tiflis Batum Turu Ankara Çıkışlı

Uçaklı Tiflis Batum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Tiflis Batum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Tiflis Batum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Tiflis Batum Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Tiflis Batum Turu Ankara Çıkışlı


UÇAKLI TİFLİS BATUM TURU | 3 GECE 4 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

 • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • 3 Gece Oda Kahvaltı Otel Konaklaması
 • Bölgede Konforlu Araçlarla Ulaşım
 • Batum-Tiflis-Karadeniz Programı

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI BATUM - TİFLİS TURU 3 GECE 4 GÜN 

2 GECE TİFLİS / 1 GECE BATUM KONAKLAMA
GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ DAHİL !

  GÜRCİSTAN’IN GÖZDE KENTLERİNDEN BATUM ŞEHİR VE KÜLTÜR TURU
    STALİN'İN DOĞDUĞU ŞEHİR GORİ TURU 
 TAM GÜN GÜRCİSTAN’IN BAŞKENTİ TİFLİS TURU

  GEZİLECEK YERLER : KUTAİSİ - AGMASHENEBELİ MEYDANI - COLCHİS ÇEŞMESİ - BAGRATİ KATEDRALİ - TİFLİS - SAMEBA KATEDRALİ - KURA NEHRİ -NARİKALA KALESİ - RUSTAVELİ - ÖZGÜRLÜK MEYDANI - KASHUETİ KİLİSESİ - MTSKHETA - SAMTREDİA - GORİ - STALİN MÜZESİ - BATUM – ORTA CAMİİ – AVRUPA MEYDANI – ALTIN POST – TİYATRO BİNASI – ALİ NİNO – POSEİDON HEYKELİ – BORÇKA KARAGÖL

KİŞİ BAŞI 12990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM 

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA - RİZE – SARP SINIR KAPISI - KUTAİSİ - AGMASHENEBELİ MEYDAN

Siz değerli misafirlerimizle sabah saat 05:00'da Esenboğa havalimanında buluşma. Anadolujet TK7584 06:20 Ankara – Rize uçuşumuz için bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz ardından Rize’ye hareket. 07:40 Rize’ye varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza yerleştikten sonra, uygun Pazar, Fındıklı, Arhavi, Hopa üzerinden Türkiye-Gürcistan sınırımızı oluşturan Sarp Sınır Kapısına geçiyoruz. Gürcistan'ın 2.büyük şehri olan Kutaisi'ye hareket. ediyoruz. Şehir turumuzda ; Agmashenebeli Meydanı ,Tiyatro binası, görkemli Gürcistan coğrafyası için önem taşıyan arkeolojik figürlerle yapılmış Colchis Çeşmesini ve Bagrati Katedralini gördükten sonra Tiflis'e hareket. Gürcistan’ın başkenti Tiflis, yaklaşık 1.250.000 kişilik nüfusu, Sovyet Dönemi’nin izlerini hâlâ ve kısmen taşıyan mimarisi ve doğal güzelliğinin yanı sıra, tarihi mekânlarıyla da oldukça ilgi odağı olan bu şehre, rehberimizin bilgilendirmeleri ile giriş yapıyoruz. Konaklama Tiflis'deki otelimizde. Dileyen misafirler Tiflis sokaklarında gece yürüyüşü yapabilirler.

TUR DETAYLARI 

Sabah Kahvaltısı : Ekstradır.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Tbilisi Chambers By Wyndham vb.

Not: Sınır kapısı geçişlerinde Türk lirasını Gürcistan para birimi olan Lari’ye çevirmenizi öneririz.

GÜRCİSTAN İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

2. Gün: SAMEBA KATEDRALİ - KURA NEHRİ -NARİKALA KALESİ - RUSTAVELİ

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Tiflis şehir turumuza başlıyoruz. Kura (Mtkvari) Nehri’nin her iki yakasına kurulmuş olan Tiflis, İpek Yolu üzerinde bulunması nedeniyle tarihi boyunca da bu açıdan önemini korumuş. Şehir turumuzda ilk olarak teleferikle çıkacağımız Narikala Kalesi’ni ve kuş bakışı olarak Tiflis şehrini muhteşem manzarasını seyredeceğiz. Sonrasında Tiflis’in meşhur sülfür hamamlarının yer aldığı Hamamlar sokağını, Cuma Camisini görüp Rustaveli Bulvarı’na gidiyoruz. Rustaveli Bulvarı bir zamanlar Lenin’in heykelinin bulunduğu Gürcistan’ın sembolü Aziz George heykelinin olduğu Özgürlük Meydanı'ndan başlar ve 1.5 kilometre uzunluğundadır. Bulvarın üzerinde bulunan Gürcistan Parlomentosu, Kaşveti Kilisesi, Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademik Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilim Akademisi’ni panoramik olarak yapacağımız yürüyüş turumuzda görerek, fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında, Tiflis şehir merkezinde yer alan Versinaj Çarşısına (Antikacılar) geziyor ve sizlere alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Akşamüzeri otelimize geçerek, rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyor ve dileyen misafirlerimizle yemekli Gürcü Gecesi’ne katılıyoruz. (ekstra) Unutulmaz bir gecenin ardından tekrar otelimize dönüyoruz.

TUR DETAYLARI 

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Wyndham Tbilisi Chambers vb.
Etkinlik : Gürcü Gecesi (Ekstra)

3. Gün: TİFLİS - MTSKHETA - SAMTREDİA - GORİ - STALİN MÜZESİ - BATUM

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, Tiflis'ten hareketle Batum'a doğru yol alıyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Mtskheta'yı görüyoruz. Yürüyerek yapacağımız şehir turunda Ortacağ'da Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan ve Hristiyanlar için büyük bir öneme sahip Svetitskoveli Kilisesi'nin gezilmesinden sonra yöresel pazarda vereceğimiz alışveriş molası verip Gori şehrine hareket ediyoruz. Şida Kartli Bölgesi’ nde bulunan ve Gürcü Kralı David (1089-1125) tarafından kurulmuş 60.000 nüfusa sahip küçük bir sanayi şehri olan Gori’ yi bu kadar önemli yapan, Sovyet Rusya’nın liderliğini ve Sovyetler Birliği Komünist Partisi’ nin Liderliği anlamına gelen Genel sekreteri Josep Cugaşvili (Josep Stalin)’ nin burada doğmuş olmasıdır. Lakabı olan “Stalin” Rusçada çelik anlamına gelmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz turumuzda ayrıca Stalin Müzesini de gezme şansına sahip olacağız. Fotoğraf çekimi sonrasında, Batum'a hareket ediyoruz. Konaklama Batum'daki otelimizde.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Ekstradır. Rehberinizin önereceği restaurantlarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Konaklama : Legend Otel 5* - İntourist Hotel 5* vb.

4. Gün: BATUM – ALİ NİNO HEYKELİ - TİYATRO BİNASI – POSEİDON HEYKELİ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, otelden ayrılıyor ve muhteşem bir şehir planlaması örneği ve Batum’un en güzel yerlerinden olan meydanlarını gezmeye başlıyoruz. Piazza meydanını ve yine bu meydanda bulunan Aziz Nicholas kilisesi, Gürcü politikacı, yazar ve halk figürü Memed Abaşhidze heykeli , Astronomik Saat, 2007 yılında 1 Milyon Lari’ye maliyeti tamamlanan Medea Heykeli, Şehrin en görkemli heykellerinden birisi olan hırs ve gücü temsil eden bir çeşmenin üzerine kurulmuş Poseidon heykelini, görüp alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Yolumuz üzerinde Kurban Said’in ünlü romanının kahramanları aşkın hareket eden figürü ‘’ Ali ve Nino ‘’ heykelini de görüp yine yolumuz üzerinde bulunan Roma döneminden kalma Gonio Apsaros Kalesini görüp Türkiye'ye giriş işlemleri için Sarp sınır kapısına hareket. Gerekli giriş ve bagaj işlemleri ardından Free shopta vereceğimiz alışveriş molası sonrası Türkiye'ye giriş yapıyoruz. Borçka'ya hareket. Bizleri bekleyen minibüslerle Karagöl'e çıkıyoruz. 1800'lü yıllarda bugünkü Klaskur yaylasının yakınında bulunan bir tepenin toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önünü kapatması ile oluşmuş Karagöl'ü görüp fotoğraflarımızı çektikten sonra Rize havalimanına hareket ediyoruz. TK7587 Anadoolujet 21:35 uçuşu için bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. 23:10 sularında Ankara'ya varış ve gezimizin sonu. Bir başka Tatilino Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR DETAYLARI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Rize Çayeli Lale lokantası önerilir. Ekstradır. 

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#188
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
05:00 Esenboğa Havaalanı
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 30 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 30 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

13.990TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
Bölgede Konforlu Araçlarla Ulaşım
3 Gece Otel Konaklaması
3 Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


Tüm Şahsi Harcamalar
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Akşam Yemekleri
Borçka Karagöl Minibüs Transferi
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Gürcü Gecesi
Seyahat Güvence Paketi (65 Yaş'a Kadar 20 €)
(70 Yaş Üzeri Misafirler İçin %100 Sür Prim Uygulaması Vardır.)
Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)