TUR BİLGİLERİ
Ankara Çıkışlı

Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu , Ankara Çıkışlı

08 Ekim 2022
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
08 Ekim 2022 - 08 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
09 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
15 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
16 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
22 Ekim 2022 - 22 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
23 Ekim 2022 - 23 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
29 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
30 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Kahvaltı Dahil
Turu Satın Al

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK SAPANCA ve MAŞUKİYE ORMANYA TURU
SAPANCA GÖLÜ - MAŞUKİYE - ORMANYA  - HOBBİT EVLERİ
KİŞİ BAŞI TUR BEDELİ 370 TL

Üstelik Online Güvenli Alışveriş İle Hemen Satın Alabilir veya Kapora Yatırabilirsiniz.

Sapanca Maşukiye ve Ormanya Turu 'nun içinde muhteşem bir hafta sonu ve bol eğlence mevcut! Ankara 'nın karmaşasından ve gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe bir gün geçirmeniz için hazırlandı. Bu turda Maşukiye Turunda Zipline etkinlikleri ile keyif yaparken, Ormanya Turunda Hobbit Evleri eşsiz güzelliği ile size mükemmel bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak.

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR | SAPANCA MAŞUKİYE VE ORMANYA TURU
PANDEMİ KURALLARINA UYULARAK GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

 • 1. Gün 08 Ekim Cumartesi
  Sapanca Maşukiye Ormanya Turu
  • Hareket Noktaları;
  • - Kızılay Gama iş merkezi önünde 07:00
  • - Armada Avm Önü 07:15
  • -Optimum Avm Karşısı 07:30

  Sapanca Maşukiye Turu'muza Sabah Araçta Sandviç kahvaltı ile yolculuğumuz başlıyor. Eğlence dolu yolculuğumuz içinde gerekli molalarda verilerek Ormanya bölgesine (Hobbit evlerine ) ulaşıyoruz . 4 bin dönüm arazisi olan Dünyanın üçüncü , Avrupanın en büyük Doğal Yaşam Parkıdır.Ormanya gezimizin ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşup Maşukiye bölgesine geçiyoruz. Maşukiye bölgesinde öğle yemeği , atv safari , zipline gibi etkinliklerimiz için serbest zaman . Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Kartepe seyir terasına çıkıp manzara eşliğinde kahve molası veriyoruz ardından Sapanca gölüne hareket ediyoruz . Sapanca gölünde yürüyüş yapabilir fotoğraf çekilebilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşup Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz .

   

  • Sapanca Maşukiye ve Ormanya Turu'muzda Atv , Zipline gibi etkinlikleri belirlenen zaman aralığında rehberimiz eşliğinde yapabilirsiniz.
  • Günübirlik Turlar'ımızda varış saatleri trafik ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir, Sapanca Maşukiye ve Ormanya Turları'nda varış saatimiz ortalama 21:30 ile 22:30 arasıdır.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
Araç içerisinde Sandviç Kahvaltı

Araç içerisinde  soğuk içecek ikramları
Rehberlik ve Refakat Hizmeti.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar
Tekne, Yat turu katılım Ücretleri.
Zipline ücreti
Atlı Safari ve ATV Safari

Öğle yemeği 

Seyahat Edilen Araçlar ?
Tur Araçları Katılım Durumuna Göre 19-31-35-46-50-54 Kişilik Turizm Paket Araçlardır. Koltuk Numara Garantisi Verilmemektedir , Rezervasyon Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Koltuk Numarası Verilir.

Günübirlik Turlar'da Tavsiyeler.
Gezi süresince rahat ve aynı zamanda koruyucu ayakkabı tercih edilmelidir. 
Bolca fotoğraf çektireceğimiz alanlar olduğundan yedek sarj ve power bank bulundurmayı unutmayınız.


Sapanca Maşukiye Ormanya Turu 'na Neden Katılmalıyım ?
Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu 'nda kalabalıktan, karmaşadan, trafikten ve birçok olumsuz koşuldan uzak, yeşilliğiyle içinizi açacak Sapanca Gölü Etrafında doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem fotoğraflar çekilebilirsiniz. Maşukiyede ise aksiyon ve eğlence dolu saatler geçirirken, Ormanyada Hobbit evlerinde yine fotoğraf çekilebilir, doğanın içinde hayvanat bahçesini gezebilirsiniz. Bu tur Ankara dan uzak doğa ve yeşillik ile buluşmanız için hazırlandı. Doğanın yanında bolca fotoğraf çekileceğiniz ve anılar biriktireceğiniz bir gün olacağının garantisini şimdiden verebiliriz.

Sapanca Maşukiye Ormanya Turu İçin Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim ?
Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu 'muz da kapora ve tam ödeme ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kapora ile rezervasyon yaptırdığınızda kalan ödemeyi tura Katılmadan 1 Gün Öncesi ödeyebilirsiniz. Kapora veya tam ödemeyi web sitemizden online olarak , Ankara Kızılay da ofisimize gelerek ve şirket hesap numaralarımıza yapabilirsiniz. Kapora, tam ödeme veya kalan ödemeyi nakit veya kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz. (Rezervasyon iptalleri için iade koşullarımız geçerli olacaktır.) İade Koşullarımızı sayfanın altından İnceleyebilirsiniz.

Sapanca Maşukiye Ormanya Turu İçin Tavsiyeler Nelerdir ?
Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu 'nda gezilecek yerlerin hava şartlarındaki farklılıklardan dolayı kıyafetlerin ince ve kat kat olması tavsiye edilir. Yürüyüş için uygun ayakkabı tercih edilmelidir. Bolca fotoğraf çekilecek alanlar olduğu için yedek sarj getirmeyi unutmayın!

Sapanca Maşukiye Ormanya Turu Boyunca Eşlik Eden Rehber Var mıdır ?
Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu dahil tüm turlarımızda rehberlerimiz, sizlere araca binişinizden ineceğiniz ana kadar eşlik edip birebir yönlendirmektedir.

Sapanca Maşukiye Ormanya Turu Gibi Alternatif Günübirlik Tur Öneriniz Var mıdır ?
Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu gibi doğa ile iç içe olan Yedigöller Turu, yine aynı şekilde size muhteşem bir hafta sonu yaşatacak bol oksijenli bir turdur. Linke tıklayarak turumuzun detaylarını inceleyebilirsiniz.

 

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz. 
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 
►►► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

Günübirlik Turlar
Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlar
Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu
Sapanca Maşukiye Ormanya Turları 
Günübirlik Sapanca Maşukiye Turları
Ankara Çıkışlı Turlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
Araç içerisinde Sandviç Kahvaltı

Araç içerisinde  soğuk içecek ikramları
Rehberlik ve Refakat Hizmeti.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar
Tekne, Yat turu katılım Ücretleri.
Zipline ücreti
Atlı Safari ve ATV Safari

Öğle yemeği 

Fiyat Türü Peşin
Kişi Başı 370 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 320 ₺
7-12 Yaş 350 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.