İYİ SEÇİM!

Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu Ankara Çıkışlı

Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu Ankara Çıkışlı


Sapanca Maşukiye ve Ormanya Turu 'nun içinde muhteşem bir hafta sonu ve bol eğlence mevcut! Ankara 'nın karmaşasından ve gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe bir gün geçirmeniz için hazırlandı. Bu turda Maşukiye Turunda Zipline etkinlikleri ile keyif yaparken, Ormanya Turunda Hobbit Evleri eşsiz güze

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Sabah Araç içi Kahvaltılık Paketi
  • Tatilino Turizm İle Sapanca bölgesini keşfetme fırsatı

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK SAPANCA ve MAŞUKİYE ORMANYA TURU

SAPANCA GÖLÜ - MAŞUKİYE - ORMANYA - HOBBİT EVLERİ - KARTEPE SEYİR TERASI

KİŞİ BAŞI 990 TL

Üstelik Online Güvenli Alışveriş İle Hemen Satın Alabilir veya Kapora Yatırabilirsiniz.

Sapanca Maşukiye ve Ormanya Turu 'nun içinde muhteşem bir hafta sonu ve bol eğlence mevcut! Ankara 'nın karmaşasından ve gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe bir gün geçirmeniz için hazırlandı. Bu turda Maşukiye Turunda Zipline etkinlikleri ile keyif yaparken, Ormanya Turunda Hobbit Evleri eşsiz güzelliği ile size mükemmel bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak.

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR | SAPANCA MAŞUKİYE VE ORMANYA TURU BULUŞMA SAATLERİ VE HAREKET NOKTALARI

Kızılay Gama iş merkezi önü 07:00
Armada Avm Önü 07:15
Optimum Avm Karşısı 07:30

Sapanca Maşukiye Turu'muza Sabah Araçta Sandviç kahvaltı ile yolculuğumuz başlıyor. Eğlence dolu yolculuğumuz içinde gerekli molalarda verilerek Ormanya bölgesine (Hobbit evlerine ) ulaşıyoruz . 4 bin dönüm arazisi olan Dünyanın üçüncü , Avrupanın en büyük Doğal Yaşam Parkıdır.Ormanya gezimizin ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşup Maşukiye bölgesine geçiyoruz. Maşukiye bölgesinde öğle yemeği , atv safari , zipline gibi etkinliklerimiz için serbest zaman . Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Kartepe seyir terasına çıkıp manzara eşliğinde kahve molası veriyoruz ardından Sapanca gölüne hareket ediyoruz . Sapanca gölünde yürüyüş yapabilir fotoğraf çekilebilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşup Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz .

Sapanca Maşukiye ve Ormanya Turu'muzda Atv , Zipline gibi etkinlikleri belirlenen zaman aralığında rehberimiz eşliğinde yapabilirsiniz.
Günübirlik Turlar'ımızda varış saatleri trafik ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir, Sapanca Maşukiye ve Ormanya Turları'nda varış saatimiz ortalama 21:30 ile 22:30 arasıdır.

EK BİLGİLER

Sapanca Maşukiye Ormanya Turları Bilgilendirme

► Her Cumartesi Pazar geçerlidir.
► 0-2 yaş arası çocuklar koltuk ve yemek hizmeti almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 2 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.
► Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilino (Acente) kesinlikle sorumlu tutulamaz.
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
► Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
► Turumuz bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri, yemek vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber verilir
► Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
► MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#65
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
Araç içi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 KIZILAY GAMA ÖNÜ
07:15 ARMADA AVM ÖNÜ
07:30 OPTİMUM AVM KARŞISI
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

990TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim


DAHİL OLANLAR:


►Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
►Araç içerisinde Sandviç Kahvaltı
►Rehberlik ve Refakat Hizmeti.

HARİÇ OLANLAR:


►Kişisel harcamalar
►Zipline ücreti
►Atlı Safari ve ATV Safari
►Öğle yemeği