EN İYİ FİYAT

Uçaklı Butik Van Turu Ankara Çıkışlı

Uçaklı Butik Van Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Butik Van Turu Ankara ÇıkışlıUçaklı Butik Van Turu Ankara Çıkışlı


UÇAKLI BUTİK VAN TURU | 2 GECE 3 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
  • Seyahat Sigortası
  • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Tüm Çevre Gezileri

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI BUTİK VAN TURU
2 GECE 3 GÜN

UÇAK HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma
Ankara-Van Anadolujet TK7082 07:35
Van-Ankara Anadolujet TK7087 22:10 

KİŞİ BAŞI 5990 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA - VAN

Değerli Misafirlerimiz ile ; Uçuş saatimizden 1.5 saat öncesinde Ankara Esenboğa havalimanında buluşmamız sonrasında bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrasında keyifle gezeceğimiz ve güzel bir program geçireceğimiz Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Turu 2 Gece Konaklamalı gezimiz için Ankara'dan hareket ediyoruz. (Anadolujet Ankara-Van 07:35 Uçağı) Keyifle geçen yolculuğumuz sonrasında alanda bekleyen aracımız ile Van Kedileri, yöresel dokumaları, Van Kalesi ve Gölü ile zenginlikler memleketi Van’ı gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız Van Kalesi oluyor. Urartular döneminde inşa edilmiş olan yapı heybeti ve manzarasıyla görenleri cezbediyor. Aynı bölgede göreceğimiz Van Evi’ni de ziyaret ettikten sonra Van’ın dünyaca ünlü endemik bir kedi türü olan Van Kedileri’ni görmeye gidiyoruz. Kediler hakkında alacağımız bilgiler ardından Van’ın geçmişten günümüze değerini koruyan sanat ürünü olan Van Gümüşleri’ni görüyoruz. Her biri geçmişin yüksek sanatı eseri olan bu gümüşler için vereceğimiz alışveriş molası sonrasında otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

TUR DETAYLARI

Öğle Yemeği: Serbest Zaman'da Ekstra Olarak Alabilirsiniz. 
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olarak; Otelimizde açık büfe veya set menü akşam yemeği olarak sunulmaktadır.
Konaklama: D Van Hotel / VAN

2. Gün: NEMRUT DAĞI KRATER GÖLÜ - TATVAN - AHLAT - VAN

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında yola çıkarak Van Gölü kıyısında yapacağımız yolculukla Tatvan’a ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen dolmuşlarımızla Nemrut Dağı Krater Gölü’ne ulaşıyoruz. Burada göreceğiniz harika manzara karşısında şaşkınlığa uğrayabilirsiniz. En son faaliyeti 1441-1443 yılları arasında gerçekleşen bu alan Türkiye’nin en büyük krater gölü olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sıcak ve Soğuk Göller’in aynı anda bulunduğu bu göller bütünü, kendi türünde dünyada 16. sırada yer almakla beraber Büyük İskender’in meşhur doğu seferi sırasında burayı keşfettiğine inanıldığından “İskender’in Cenneti”’de denmektedir. Buradaki gezimiz sonrası dolmuşlarımızla Tatvan’a ulaşarak öğle yemeğimizi Tatvan’da alıyoruz.Öğle yemeğimizin ardından bir tarafı Süphan Dağı, bir tarafı Nemrut Dağı olan doğal zengin ilçe Ahlat’a ulaşıyoruz. Anadolu’da Türklerin ilk ikamet alanlarından biri olan Ahlat’ta aynı zamanda Atalarımızın anadoludaki en eski izlerine de rastlamak mümkün. Türk Kültür ve Sanatı’nın en önemli merkezlerinden olan Ahlat’ta göreceğimiz yerler; Selçuklu Mezarlığı, Büyük Mezar Taşları (Balbal), Ulu Kümbet, Emir Bayındır Camii ve Kümbeti ziyaretleri sonrası Bitlis’in Adilcevaz ilçesinden geçerken Van Gölü kıyısında bulunan 15. yy. Yapısı olan Bölgenin önemli yapılarından Adilcevaz Tarihi Ulu Cami’yi ziyaret ediyoruz. Burada yapacağımız gezi sonrası Erciş istikametinden hareketle otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak; Otelimizde açık büfe kahvaltı olarak sunulmaktadır.
Öğle yemeği: Ekstra hizmet olup; Bitlis’te sunulan Büryan Kebabı menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olarak; Otelimizde açık büfe veya set menü akşam yemeği olarak sunulmaktadır.
Konaklama: D Van Hotel / VAN

3. Gün: ÇAVUŞTEPE KALESİ-AKDAMAR ADASI -TEKNE TURU - ANKARA'YA DÖNÜŞ

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Van Çavuştepe Kale’sine gidiyoruz. Kale gezimiz sonrasında Gevaş’a doğru hareket ediyoruz varışımızla birlikte önceden bizler için rezervasyonu yapılmış teknemiz ile Van Gölü’nün manzarası eşliğinde yapacağımız keyifli tekne gezisi sonrası Akdamar Adası’na ulaşarak Akdamar Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Ada gezimizin ardından Van Ferit Melen Havalimanına hareket ediyoruz bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrası Ankara'ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. (Anadolujet Van-Ankara 22:10 Uçağı) Keyifli bir yolculuk sonrası Ankara'da turumuzu sonlandırıyoruz.Siz değerli misafirlerimizle geçireceğimiz diğer güzel turlarda görüşmek dileğiyle .

TUR DETAYLARI

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. 

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#146
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
2 SABAH KAHVALTISI , 2 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma Anakara-Erzurum Anadolujet TK7070 07:50
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

5.990TL

en düşük kişi başı
  %20 İndirim

5.990TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
Havalimanı Vergileri
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar ile Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Otelimizde 2 Açık Büfe / Set Menü Akşam Yemeği
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmeti
Seyahat Sigortası
Araç içi Bardak Su ikramı
Milli Parklar Giriş Ücreti

HARİÇ OLANLAR:


Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Otel Minibar ve Extraları
Akdamar Adası Geçiş Tekne Ücreti