EN İYİ FİYAT

Hızlı Tren İle Göksu Şelalesi Ermenek Karaman Turu

Hızlı Tren İle Göksu Şelalesi Ermenek Karaman TuruHızlı Tren İle Göksu Şelalesi Ermenek Karaman Turu


HIZLI TREN İLE GÖKSU ŞELALESİ ERMENEK KARAMAN TURU I 2 GECE 3 GÜN
EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI
Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73

  • Hızlı Tren ile Gidiş Dönüş Bileti
  • Seyahat Sigortası
  • Ören yeri giriş ücretleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Ramazan Bayramı'nda Yüksek Hızlı Tren ile

GÖKSU ŞELALESİ ERMENEK KARAMAN TURU

2 GECE 3 GÜN

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

KİŞİ BAŞI 7190 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT | NAKİT ÖDEMEDE ANINDA %5 İNDİRİM 

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA KARAMAN – GÖKSU ŞELALESİ – TAŞKENT - ERMENEK

Sabah saat 06.00 da Hızlı Tren Garında buluşma. Saat 06.25 de Yüksek Hızlı Tren ile Karaman yolculuğumuz başlıyor. Saat 09.05 de Karaman Tren Garında bizi bekleyen aracımızla buluştuktan sonra Göksu Şelalesi'ne hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrası Hadim'e 23 km uzaklıkta bulunan Göksu Şelalesine ulaşıyoruz. Bölge ilginç jeolojik yapısı sebebi ile çok fazla ilgi çekmektedir. Önemli nehirlerden biri olan Göksu Nehri Yerköprü mağarasının içine kadar girmektedir. Burada nehir kaybolur. Şelalenin altına kadar yapılan yürüyüş platformunda Şelaleyi fotoğrafladıktan sonra Ermenek’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Taşkent Sultan pınarında fotoğraf molası verdikten sonra Ermenek’e varış sonrası Kalesi’nin altında bulunan Eski Ermenek sokaklarını yürüyerek gezeceğiz. Gezimiz sırasında eski sokak ve evlerin yanı sıra Karamanoğulları Beyliği döneminde inşa edilen Ulu Cami ve Tol Medreseyi (tadilatta olduğu için dıştan görünecek) de ziyaret edeceğiz. Eski şehri bir uçtan bir uca yürüdükten sonra Ermenek ile özdeşleşen şekersiz pekmezli helvanın tadımını ve alışverişini yapacağız. Akşamüzeri Ermenek Baraj Gölünde (ekstra) Tekne Turu yapıyoruz. Tura katılmak istemeyenler Göl kenarındaki tesiste vakit geçirebilir. Tekne Turunun ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Öğle yemeği : Ekstradır. Restaurantta alınacaktır.
Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama : Selçuklu Otel (4*)

2. Gün: ZEYVE PAZARI – GÖKÇESEKİ – MUT – ALAHAN MANASTIRI – KARAMAN

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 600 yıllık tarihi Zeyve Pazarı Mesire Alanı'na gidiyoruz. Zeyve Pazarı, Torosların ortasında bir tabiat harikası. Sit alanı olan yerde üç yüz den fazla yaşları 800 ile 200 yıl arasında değişen çınar ağaçları bulunuyor. Mesire alanının 300 metre yukarısında aniden kaynamaya başlayan pınarlar, Zeyve Çayı'nı oluşturuyor. Çay, mesire alanında değişik büyüklüklerde şelaleler oluştururken, seyri hoş bir manzara ortaya çıkıyor. Zeyve pazarında yöre halkı ürettiği sebze, meyvelerin yanında, kekik, kimyon, ada çayı, sumak gibi ürünleri de satmaktadır ve pazarda satılan ürünler tamamen doğal ve organiktir. Pazara gelen, bir ürün getiriyor, ürününü sattıktan sonra kendi ihtiyacı olanı alıp gidiyor. Her taraf sanki doğal bir fotoğraf stüdyosu. Pazar gezimizi tamamlayıp Mut’a doğru yola koyuluyoruz. Yolumuz üzerinde Gökçeseki köyünde Roma ve Bizans tarihi kalıntılarına ev sahipliği yapan Gökçeseki Örenyeri kaya mezarlarını geziyoruz. Mut'a ulaştığımızda önce yemek molası veriyoruz. Yemekten sonra La’al Paşa Cami ve Mut Kalesi'ni gezdikten sonra Çınaraltı parkında dinlenme molası veriyoruz. Mola sonrası gezimizin son noktası olan Alahan Manastırı’na hareket. 440-442 yıllarında yapılmış olduğu tahmin edilen Alahan Manastır Külliyesi; Batı Kilisesi, Manastır, Doğu Kilisesi, kayalara oyulmuş keşiş odacıkları ve çevredeki mezarlardan oluşmaktadır. Kilise binaları Ayasofya ile ortak mimari özellikleri taşımaktadır. Manastır gezimizin ardından Karaman’a hareket. Otelimize yerleşme ve dinlenme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle yemeği : Ekstradır. Restaurantta alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama : New Karaman Otel (4*)

3. Gün: KARAMAN - ANKARA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası merkeze 37 km mesafede bulunan Madenşehir Örenyeri’ne hareket. Ören yerinde bulunan Binbir kilise, Nekropol Alanı, 10 ve 13 numaralı kiliseler, Büyük Sarnıç gezilerini yapıp bol bol fotoğraf çektikten sonra Karaman’a dönüş. Karaman’da içerisinde Mevlânâ'nın annesi Mümine Hatun'un türbesinin bulunması nedeniyle halk araasında Mader-i Mevlâna Cami olarak da bilinen Aktekke Camisi, Osmanlı Sultanı Murat Hüdavendigar'ın kızı Nefise Sultan tarafından 1382 yılında yaptırılan Hatuniye Medresesini gezdikten sonra öğle yemeği molası vereceğiz. Yemekten sonra Gazi İlkokul Müzesi, Tartan Konağı, Çeşmeli Kilise, Yunus Emre Cami, Manazan Mağaraları, Taşkale Tahıl Ambarları, İncesu Mağarası gezileri sonrası Karaman'a dönüyoruz. Karaman merkezde vereceğimiz 1 saatlik serbest zaman sonrası Tren Garı’na hareket. Saat 20.05 treni ile Ankara’ya hareket. Saat 22.46 da Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle yemeği : Ekstradır. Restaurantta alınacaktır.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilino Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilino Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilino Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilino Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#206
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
2 SABAH KAHVALTISI , 2 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Tren   
BULUŞMA:
Ankara Hızlı Tren Garı (06:00)
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 30 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 30 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 21 iş günü içerisinde ödeme şekli ile iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

7.190TL

en düşük kişi başı

7.190TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Hızlı Tren Bileti (650 TL) Yaş, engelli, öğretmen, basın kartı indirimleri uygulanır.
Lüks Araçlar ile Bölgede Ulaşım
2 Gece Otelde Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı
2 Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası
Ören yeri giriş ücretleri
Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


Tüm Şahsi Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Giriş Ücretleri