Kapadokya Turları

Çıkış Tarihi
KAPADOKYA TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Konaklamalı Kapadokya Turu Ankara Çıkışlı

  KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU | 1 GECE 2 GÜN EN TECRÜBELİ VE MEMNUNİYET ORANI YÜKSEK TUR FİRMASI Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73
  -%30
  2 Gün
  Otobus
  2.990TL
  4.271TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Günübirlik Kapadokya Turu Ankara Çıkışlı

  Bu turumuzda muhteşem bir hafta sonu , bol kültürü, bol görseli ve tarihi bir arada yaşayacaksınız ! Kapadokya bölgesi görselliği ve muhteşem tarihi ile huzur bulup…
  -%20
  1 Gün
  Otobus
  790TL
  988TL
  Detaylar


SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Kapadokya Turu: Eşsiz Doğal ve Tarihi Zenginlikleri Keşfedin!

Kapadokya, benzersiz kaya oluşumları, yeraltı şehirleri ve tarihi kiliseleriyle ünlü bir destinasyondur. Tatilino Turizm olarak, Kapadokya'nın mistik atmosferini ve tarihi dokusunu keşfetmek isteyen gezginler için unutulmaz turlar düzenliyoruz. İşte Kapadokya turu ile ilgili detaylar:

Peri Bacaları ve Kaya Oluşumları:
Kapadokya'nın en ikonik manzaralarından biri olan peri bacalarını ve benzersiz kaya oluşumlarını keşfedin. Doğanın olağanüstü şekillendirdiği bu manzaraları görmek için sıcak hava balonu turuna katılın veya kara yoluyla gezin.

Yeraltı Şehirleri ve Mağara Kiliseleri:
Kapadokya'nın derinliklerine inerek, yeraltı şehirlerini ve mağara kiliselerini keşfedin. Göreme Açık Hava Müzesi'nde tarihi kiliseleri ve freskleri görün, Derinkuyu veya Kaymaklı gibi yeraltı şehirlerini gezin.

El Sanatları ve Yerel Lezzetler:
Kapadokya'nın yöresel el sanatlarını ve el yapımı ürünlerini keşfedin. Avanos'ta çanak çömlek atölyelerini ziyaret edin ve yerel sanatçıların eserlerini inceleyin. Ayrıca, bölgenin yöresel lezzetlerini tadarak damak zevkinizi şenlendirin.

Kapadokya'nın Doğal Harikalarıyla Dolu Aktiviteler:
Kapadokya'nın doğal güzelliklerini keşfetmek için doğa yürüyüşleri, at safari turları veya ATV turları gibi çeşitli aktivitelere katılın. Ihlara Vadisi'nde yürüyüş yapın veya Paşabağ Vadisi'nde peri bacalarını görün.

Kapadokya turu ile eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri keşfedin ve unutulmaz bir maceraya adım atın! Tatilino Turizm'in uzman rehberleri eşliğinde, Kapadokya'nın gizemli atmosferini ve benzersiz manzaralarını keşfetmek için hemen rezervasyon yapın.