Kayak Turları

Çıkış Tarihi
KAYAK TURLARI LİSTELENİYOR


Kayak Turları ve Fiyatları

Kayak Turları, dinlenme ve eğlence turları olarak günübirlik ve ya konaklamalı olarak gerçekleşmektedir. İstanbul’ dan Uludağ Turu, Kartepe Turu ve Kartalkaya Turu olarak gerçekleşen turlar, Ankara ‘dan Uludağ ve Ilgaz Turları olarak gerçekleşmektedir. Çoğu tur programında Kartepe’ ye Maşukiye Turu, Uludağ’ a Cumalıkızık Turu eşlik etmektedir. Kış aylarında güzel gün veya günler geçirmek için tercih edilen turlar size çok iyi gelecek. En uygun fiyat garantisi ile sizin için hazırlanmış tur programlarından istediğini tercih edebilirsiniz.

Günübirlik Kayak Turları

Günübirlik Kayak Turları, haftanın her günü gerçekleşebildiği gibi genel olarak hafta sonları gerçekleşmektedir. İstanbul ve Ankara çıkışlı olarak gerçekleşen turlarda Uludağ Turu, Kartepe Turu ve Ilgaz Turu imkanları sunulmaktadır. Zamanınız kısıtlıysa ve kış aylarında iş ve şehir hayatından bir günde olsa uzaklaşmak istiyorsanız Günübirlik Kayak Turları tam size göre. Bu turlarda kayak merkezlerindeki araç gereçler ile toplu alım anlaşmaları sayesinde siz misafirlerimiz en uygun fiyat garantisi ile faydalanabilmektedir.

Konaklamalı Kayak Turları

Konaklamalı Kayak Turları ile dinlence ve eğlence turlarında daha uzun süre zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Uludağ Turu, Kartepe Turu, Ilgaz Turu, Erciyes Turları Konaklamalı olarak gerçekleşebilmektedir. Uludağ Turu’ nda dağ konaklamasının yanı sıra tur programlarında Bursa Merkez konaklama imkanı da sunulmaktadır, aynı şekilde Kartepe Turu’ nda da dağ konaklama imkanı sunulurken İzmit konaklama imkanı da sunulmaktadır. Bu çeşitlilik arasından tur detaylarını inceleyip kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Tur detayları için çağrı merkezimizden bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Kayak Tatili Tatilino İle yaşanır.