Gap Turları

Çıkış Tarihi
GAP TURLARI LİSTELENİYOR
 • PLANLANAN

  Büyüleyici Gap Turu 3 Gece 4 Gün Ankara Çıkışlı

  BÜYÜLEYİCİ GAP TURU | 3 GECE 4 GÜN MARDİN - ŞANLIURFA - ADIYAMAN - GAZİANTEP - DİYARBAKIR Detaylı Bilgi : 0312 425 05 45 - 0507 473 03 73
  5 Gün
  Otobus
  8.490TL
  Detaylar


SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Gap Turu Fırsatları

Gap Turları en uygun fiyat garantisi ile Tatilino'dan. Her İnsanın keşfetmesi gereken yerlerin başında gelen Gap bölgesi her yıl Nisan - Kasım ayları arasında en uygun zaman olarak sizleri beklemektedir. Bambaşka dünyaların, hayatların ve yaşanmışlıkların kalıntıların bulunduğu bölge birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Gap Turları'nda Hangi Şehirler Gezilir ?

Gaziantep

Gap Turları'mızda gastronomisi ile ünlü Gaziantep şehri ilk duraklarımızdan olup lezzet tutkunlarını baştan çıkarak yemeklerle damak tadlarını zenginleştireceklerdir.

Şanlıurfa

Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa Gap Turları'nın merkez noktası olup bu şehirde ilahi atmosfer ile tarihin derinliklerini keşfedeceğiz.

Mardin

Güneydoğu Anadolu'nun kozmopolit şehri Mardin birçok Dine ev sahipliği yapmış ve hala günümüzde bu dinlerdeki birçok insanın birarada yaşadığı ipek yolu ticaretinin merkez noktalarından olan Mardin Şehri'nde birçok bilinmezliğe şahit olacağız.

Adıyaman

Adıyaman Şehrinde Nemrut dağı tapınağı ve Tanrı Zeus durakları ile yükselere çıkacak dev mitolojik tanrı heykelleri ile günün ilk ışıklarını birlikte göreceğiz.

Batman

Güneydoğu Bölgesi'nin vazgeçilmez sembollerinden olan Batman ilinde bizleri Hasankeyf karşılıyor.Hasankeyf Antik Kenti ve Hasankeyf Köprüsü, Hasankeyf Kalesi durak noktalarımız oluyor.

Diyarbakır

Güneydoğu'nun Parisi Diyarbakır Arkeoloji Müzesi, İç Kale, Saint George Kilisesi, Komutan Atatürk Köşkü ve Hz. Süleyman Cami , Surlar gibi birçok güzel noktalardan oluşan Diyarbakır bizlere bu güzel günümüzde zamanın ne kadar kısa olduğunu birkez daha hatırlatıyor ve aklımızda güzel bir noktaya yer ediniyor.