EN İYİ FİYAT

Okul Gezisi | Kapadokya TuruOkul Turları 'ndan en çok tercih edilen Konaklamalı Kapadokya için Hazır mısın?
Detaylı Bilgi: 0212 570 36 63 - 0850 473 03 73

  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • MEB UYGUN EVRAKLAR
  • Profesyonel Rehber ve Acente Refakati
  • Tecrübeli Personeller
  • Yüksek Memnuniyet Oranı
  • Daha Mutlu Öğrenciler

Konaklamalı Kapadokya Turu Gezgin Okul Güvencesiyle

Kapadokya Okul Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz kültürlerini gezerek ve eğlenerek öğreniyor.
Kapadokya Okul Gezisi (Kapadokya Okul Turları) detayları için 0212 570 36 63 nolu telefondan hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün
Buluşma ve İlk Gün

Kapadokya Okul Gezisi için saat 20:00 belirtilen buluşma noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak Adapazarı, Düzce, Bolu, Ankara, Aksaray yolu ile Nevşehir – Niğde – Kayseri üçgenindeki doğuda 3916 m. yükseklikte Erciyes, güneyde 3253 m. Yükseklikteki volkanik Hasan dağı ile sınırlanmış Kapadokya ’ya doğru gece yolculuğumuza Gezgin Okul otobüs içi ikramları ile başlıyoruz.
Saat 06:00 Aksaray Orhan ağaçlı tesislerinde ve 08:00 Sabah kahvaltısı molası olmak üzere 2 adet molamızın ardından Kapadokya bölgesine varmış oluyoruz ve Kapadokya Turumuz başlıyor.
Çavuşin Harabeleri, Peribacaları, Devrent Vadisi, Onyx Atölyesi, Avanos Çanak Çömlek Atölyesi09:00 Çavuşin köyü harabeleri, yörenin en eski kiliselerinden olan St.Jean Baptiste (Vaftizci Yahya)
kilisesinin gezilmesi10:15 Paşabağları vadisine Burada keşişhaneler ve 2-3 şapkalı peribacalarının gezilmesi,11:30 Yer altı şehrine varış ve gezilmesi, .13:30 Öğle yemeği Avanos Uranüsrestaurant’ta,14:45 Devrent vadisinin gezilmesi,16:00 Avanos turu ve diğer bir el sanatı olan Onyx atölyesinin gezilmesi,17:00 5000 yıldır Avanos erkeklerinin el sanatı olan çanak çömlek atölyelerinden birinin gezilmesi ve çanak yapımının tarihçesinin anlatılması yapımının seyri ve misafirlerimizden birkaç kişinin deneme yapması,18:00 Otele varış. Akşam yemeği ve konaklama

2. Gün 
İkinci Gün ve Dönüş

Kapadokya Okul Gezimizin ikinci günündeGöreme Müzesi, Esentepe, Uçhisar, Ihlara-Yer Altı Şehri, Tuz Gölü.08:00 Otelde açık büfe sabah kahvaltısı,09:00 Üç güzeller ve Göreme açık hava müzesine hareket,09:30 Göreme Açıkhava müzesinde 11 yy. yapılmış olan kayadan oyma kiliselerin gezilmesi,10:30 Esentepe seyir Yeri’nin gezilmesi,11:00 Uçhisar kalesinin gezilmesi ve Kapadokya vadilerinin panoramik seyri,12:00 Ihlara vadisine hareket. Yol boyunca Kapadokya’nın ikinci büyük yanardağı olan Hasandağı’nın 3263 metrelik zirvesin ve Selime harabelerini seyrediyoruz,12:30 Öğle yemeği Ihlara Vadisi Anatolia restaurant’ta,13:30 Ihlara vadisinin gezilmesi,14:30 Kapadokya’dan ayrılış. Tuz Gölü’ne hareket,16:30 Tuz Gölü kıyısında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından dönüş yolculuğumuz başlıyoruz,23:30 Okula varış ve bir başka Gezgin Okul organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

EK BİLGİLER

Her 42 Kişilik Katılımda 4 Öğretmen Ücretsiz

Kapadokya Okul Gezisi Günübirlik Olarak Gerçekleşebilir mi?

Kapadokya Okul Gezisi konaklamalı olduğu gibi İstanbul'dan uzaklığı nedeniyle günübirlik tur olarak gerçekleşmesi uygun olmayacaktır.

Kapadokya Okul Gezisi Öğrenciler İçin Neden Önemlidir?

Kapadokya Okul Gezisi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerimiz Kapadokya da kültürlerini ve Peribaca oluşumunu gezerek öğrenirken aynı zamanda desarj oluyor.

Kapadokya Okul Gezisi İçin Rehber Gerekli midir?

Kapadokya Okul Gezisi dahil tüm turlarda kokartlı rehber bulundurmak yasal bir zorunluluktur. Kapadokya Okul Turlarında profesyonel rehberlerimiz öğrencilerimize tüm detaylarıyla kültürlerini anlatmaktadır.

Kapadokya Okul Gezisi Kaç Kişilik Katılım İle Gerçekleşir?

Kapadokya Okul Gezisi için kişi sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz sayıda öğrenci ile Kapadokya Okul Turlarına katılabilirsiniz. Tüm sayılar için özel program ve fiyatlandırma hazırlanmaktadır.

Kapadokya Okul Gezisi İçin Gerekli İzinler Nasıl Alınır?

Kapadokya Okul Gezisi için birlikte belirleyeceğimiz detaylar doğrultusunda gerekli tüm evraklar acentamız tarafından hazırlanıp tarafınıza sunulmaktadır. Bu belgeler ile kolaylıkla gerekli izinleri alabilirsiniz.

Kapadokya Hakkında

Kapadokya, güzel atlar ülkesi anlamına gelen (Kappadokia) 60 milyon yıl önce Erciyes, Hasandağı ve Güllüdağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgâr tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkan bölgedir.

Ayrıca Turlarımızda

Profesyonel Tur Rehberi

Öğrenciler, profesyonel tur rehberlerimiz ile beraber yeni yerler keşfetmenin büyüsünü keşfediyor, daha sosyal ve aktif gençler olma yolunda önemli deneyimler elde ediyor.

Lüks Araçlarla Ulaşım

Gezgin Okul ile tanışan öğrenciler, İstanbul dışı, lüks araçlarla konaklama imkânı olan turlar ile kendi coğrafyasını bizzat görerek tanıma şansı buluyor.

Keyifli Yolculuklar

Kaliteli, uygun fiyat, verimli tatil üçgenini en ideal şekillerde sağlayan Gezgin Okul, bu programıyla öğretmenlerin yükünü azaltarak çocukların geleceğini şekillendirecek zihin tatilini yapmalarını sağlıyor.

Kaynak: Kapadokya Okul Gezisi, Kapadokya Okul Gezisi Fiyatları, Okul Gezisi, Okul Turları, Kapadokya Okul Turları, Konaklamalı Kapadokya Okul Gezisi, Kapadokya Öğrenci Gezisi


 NEDEN GEZGİN OKUL ?

► Okul turları için gerekli belgelerin eksiksiz yer aldığı dosya ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden rahatlıkla izin almak için.

► MEB Gezi Yönetmeliği'ne uygun, bölgeleri bilen ekiple hazırlanmış onlarca farklı tur programı için.

► TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi ile güvende olmak için.

► D2 belgeli yüksek model konforlu araçlarla seyahat etmek için.

► En iyi oteller ve en iyi restoranlarda ağırlanmak için.

► Gezgin Okul olarak öğrencilerimizin farklı yerler keşfederek zihin tatillerini yapmalarını hedeflediğimiz için
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#90
LOKASYON:
Kapadokya
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1-2-3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1-2-3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
► Lüks otobüslerle ulaşım
► Otobüste Sabah kahvaltısı
► 2 öğün öğle yemeği
► Müze ve Örenyeri girişleri
► Belirtilen Otelde 1 gece konaklama
► Otelde sabah kahvaltısı
► Otelde akşam yemeği
► Programda belirtilen tüm çevre gezileri
► Otobüs içerisindeki tüm ikramlar
► Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
► Veliler için müze ve ören yeri giriş ücretleri
► Yemeklerde alınan ek içecekler
► Tur süresinde yapılan özel harcamalar
► Dönüş yolculuğundaki akşam yemeği